Home

Synonymum ke slovu dynamika

Chytání štik v zarostlých vodách

dynamika - ABZ slovník českých synony

  1. Komentáře ke slovu dynamika » přidat nový komentář slovo se nachází na stránce: D:65 krok zpět: » zpět hledat jiné synonymum: » hledán.
  2. dynamika. Význam: • projevy různých sil v určité oblasti Komentáře ke slovu dynamika » přidat nový komentář synonymum » další nejhledanější termíny. Hledat ve slovníku Partnerské weby. Slovník českých synonym.
  3. Hybnost. Ke slovu hybnost evidujeme 4 synonym. hybnost je synonymum ke slovu dynamika. Dynamismus; Hybnost; živost; čilost; temperament; neklid; barvitost; jasnost.
  4. Význam slova dynamika ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a polštiny. Synonymum . dynamičnost Související výrazy . Ke slovu dynamika zatím nikdo nepřidal žádný koment.

dynamika - ABZ.cz: slovník cizích slo

dynamika. Komentáře ke slovu dynamičnost » přidat nový komentář. Kde je synonymum? siorak: 18.04.2010 16:30 » reagovat. dynamičnost je v podstatě pohyblivost, schopnost změny. Nikde tu nic podobného nevidím. Proč to tu slovo je, když není objasněno žádným synonymem Synonymum ke slovu dynamičnost. Synonymum slova dynamičnost je : dynamika. Synonymum pro . Po slovu dynamičnost následují tato slova a jejich synonyma. dynamo generátor. džber vědro, kbelík. džbán karafa. džbánek konvička. džem zavařené ovoce, marmeláda, zavařenina

Test: Rock Machine Blizz 24 - dětský trailový pevňák

Knihy Dynamický prvek v církvi-- autor: Rahner Karl Dynamický ekonomický systém-- autor: Volner Štefan Spotřebitel a podnikatel na dynamicky se rozvíjejícím trhu-- autor: Moravec Tomáš Dynamické vedení a řízení projektů-- autor: Křivánek Mirko Pět Tibeťanů - Pět dynamických cviků, které posílí zdraví, dodají energii a životní sílu-- autor: Kilham Christopher S Synonymum ke slovu dynamika a další synonyma. Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam ; dynamika. Význam: • projevy různých sil v určité oblasti • obor mechaniky zabývající se souvislostmi mezi pohybem a silami působícími na hmotná tělesa. Generovaný.

hybnost - slovník synony

Synonymum ke slovu úspěšný je vzkvétající, prosperující, prospívající. Veber vysvětluje prosperitu jako situaci ve vývoji firmy, která zabezpeþuje úspěšné, úplné a dlouhodobé plnění její funkce. dynamika inovací procesů i produktů a rostoucí míra nejistot antonymum ke slovu teď - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: antonymum ke slovu teď. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata Synonymum . vzdání se, podlehnutí, ústup Kapitulace může být také omylem zapsáno jako: kapytulace Překlady do jiných jazyků . Anglicky. capitulation, capitulations (pl) (hist.), climb-down (přen., hovor.), surrender (vzdání se) Ke slovu kapitulace zatím nikdo nepřidal žádný koment. Příbuzná slova ke slovu hudební. Odpovídat lze i bez registrace. Dodržujte pravidla Ontoly. Vložit: Obrázek Související diskuze-slova příbuzná ke slovu vařit (4)-Pribuzna slova ke slovu jazyk (1)-slovo ruka a ručník jsou příbuzná (4)-odvozené slovo k čaj (1)-Sportovní (1)-Slova příbuzná ke slovu četli jsme si jsou (2)-děl - slova příbuzná (4)-řez - slova. Feudální synonymum. Feudální. Ke slovu feudální evidujeme 4 synonym. feudální je synonymum ke slovu panský. šlechtický; aristokratický; panský; urozený; Feudální; Blahobytný (život Another word for feudal.Find more ways to say feudal, along with related words, antonyms and example phrases at Thesaurus.com, the world's most trusted free thesaurus následující slovo.

Dynamika Slovník cizích slo

  1. Kdesi jsem objevil synonymum ke slovu Celistvost - posvátnost. V kontextu výše zmíněného, jde o synonymum velice příhodné. Viditelná a skrytá dynamika Celistvosti. Osobně Celistvost vnímám v určitých chvílích jako klidný stav jednoty (= složené puzzle)
  2. Synonymum k oddanost slovní . Synonymum ke slovu oddanost a další synonym . Synonym definition, a word having the same or nearly the same meaning as another in the language, as happy, joyful, elated. A dictionary of synonyms and antonyms (or opposites), such as.
  3. Prizma synonymum. Prizma. Ke slovu prizma evidujeme 3 synonym. Synonyma k prizma: hranol, hledisko, pohle Prisma (řec. hranol) nebo prizma znamená: . v geometrii: hranol; v optice: optický hranol; prisma (strojnictví) - přesný kovový hranol s drážkou tvaru V sloužící k ustavení válcového tělesa při měření nebo obrábění ve fyzice (v mechanice): prizmatická tyč - tyč.
  4. V průběhu času se dynamika v populaci mění, zatímco ti s kanibalistickými tendencemi mohou získat další nutriční výhody a zvýšit poměr velikosti predátora k kořisti. Přítomnost menší kořisti nebo kořisti, které jsou v ohrožené fázi jejich životního cyklu, zvyšuje šance na výskyt kanibalismu v důsledku.

dynamičnost - ABZ slovník českých synony

Synonymem ke slovu pán je v Dalimilovi zeman, zeměnín (ve 35 výskytech). Rozdíl je snad jen v tom, že slovo zeman je vždy označením šlechtice pocházejícího z českých zemí, zatímco slovo pán může být i označením šlechtice přišlého z ciziny nebo v cizině usedlého Synonymum ke slovu vzniknout Od: dragon 23.05.15 17:01 odpovědí: 10 změna: 23.05.15 17:52. Dobrý den, jaké je nejvhodnější slovo ke slovu vziknout? Napadlo mě vzejít, je to dobré? Odpovědět na otázku Skočit na nejnovější odpov Kdesi jsem objevil synonymum ke slovu Celistvost - posvátnost. V kontextu výše zmíněného, jde o synonymum velice příhodné. Celistvost si uvědomujeme na fyzické úrovni našeho těla. Když jsem měl před rokem a půl zlomenou ruku, necítil jsem se v určitých chvílích celistvý Malebný Venkovský Statek (Tatil evi), Břežany (Çek Cum.) fırsatları. Tatil evi bilgisi ve fiyat Význam slova synonymum v Slovníku slovenského jazyka. synonymum, -nyma, -ným stred. lingv. slovo rovnoznačné s iným slovom, ale odlišné zvukovou podob ; Svébytnost. Ke slovu svébytnost evidujeme 7 synonym

Antonymum, antonymum (z řec

ožehavé téma. ýasto je inkluze brána, jako synonymum ke slovu integrace, ale není tomu tak. Inkluze je spíše vyšší stupeň integrace. Inkluzivní vzdělávání je snaha o poskytnutí všem jedinců kvalitní vzdělání bez ohledu na jejich schopnosti nebo individuální potřeby Synonymum ke slovu ahoj a další synonyma. Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam Synonymum . nazdar, čau Ahoj, kamarádi! 1-2 (1993), animovaný, Česká republika, 160 minut; Komentáře Znáte synonymum ke slovu endogenní? Podobné výrazy k synonymu endogenní Endogenní a exogenn Charles University Prague.. Úvod do geologie pro geografy : endogenní a exogenní dynamika /. Book · January 2004 with 117 Reads . Endogenní a exogenní infekce. Endogenní infekce : původ infekčního agens v mikrobiálním rezervoáru. Znáte synonymum ke slovu maskulinní? Podobné výrazy k synonymu maskulinní Чистые пруды ( муз. Д. Тухманов, сл V tomto období vývoje je adolescent úzce konfrontován se svou sexualitou, společensky i psychologicky. Ve své sexuální orientaci teprve hledá konformitu, názor společnosti hraje důležitou roli

Vyjmenovaná slova po Z

Fantomas kontra Scotland Yard (1967) online ke zhlédnutí . Fanklub - Fantomas kontra Scotland Yard (59) Stát se fanouškem Opustit fanklub. dina97. offline vzkaz. petrsm09. offline vzkaz. monday. offline vzkaz. phoebenka009. offline vzkaz. všichni fanoušci (59) Mohly by vás také zajímat Fantomas ; Fantomas se zlobí ; Furia à Bahia pour Dynamika fakulty za desetiletí Při předpovědích chování daného materiálu přichází ke slovu i počítačové simulace. Nestačí ale pouze vložit úlohu do komerčního softwaru a čekat na výsledek. Slovo matfyz je považováno za synonymum pro excelenci ve vědě i výuce. Prof. RNDr. Zdeněk Němeček, DrSc., děkan. První užití výrazu Česko je doloženo v roce 1704 jako zeměpisné označení zahrnující všechny České země, v roce 1777 pak jako synonymum ke slovu Čechy. V době národního obrození se používaly i tvary češský a Češsko odvozené ze základu Čechy. Nesprávně se v té době užíval i tvar čechský I v krajních případech je však poměr básníka epického k slovu jiný než poměr takového mluvčího, kterému jde o pouhé sdělení; básník vždy myslí na věty, které musí mít svůj ráz, svůj sloh, svou vazbu a svůj pořádek, na slova a jejich bohatost, jejich otřelost, šťavnatost i vyčichlost, i na všechna. Dynamika vzorce Vzorce Ťaháky-referáty . 12.Dve telesá o hmotnostiach m1 a m2 sú upevnené cez kladku na naklonenej rovine. Aká musí byť hmotnosť druhého telesa m2 ak má udržať v pokoji teleso o hmotnosti m1= 8 kg, keď naklonená rovina má sklon α = 40o a súčiniteľ šmykového trenia f = 0,4 (g = 10 m.s-2

synonymum dynamičnost - synonym

synonymum analýzy, pokud si tedy chceme vzít k srdci zejména její ona dynamika sebezavršují-cích, sebeutvářejících procesů, prožitkového zrání individua (lyric- Ke slovu přichází sama řečová , komunikač-ní podstata lyriky (a literatury vůbec) a spolu s ní celá problematika. Posuzování životní situace POSUZOVÁNÍ ŽIVOTNÍ SITUACE V SOCIÁLNÍ PRÁCI Sborník z konference V. Hradecké dny sociální práce Hradec Králové 24. až 25. října 2008 Katedra sociální práce a sociální politiky Pedagogická fakulta Univerzita Hradec Králové Radka Janebová Martin Smutek (eds.) Gaudeamus 2008 Sborník recenzoval: Doc. PaedDr Pohyby v homogenním tíhovém poli země příklady. Pohyby těles v homogenním tíhovém poli Země. Budeme se zabývat pohyby těles, jejichž trajektorie jsou vzhledem k rozměrům Země natolik malé, že tíhové pole, v němž se tělesa pohybují, lze považovat za homogenní.Dále se omezíme na zjednodušený (a praxi těžko realizovatelný) případ, kdy na těleso nepůsobí. koheze: soudržnost molekul/ částic téhož materiálu a složení společenská soudr. veřej. mínění sociál., kult. a územní s. - viz hutný, mikrofon, konzistence/ -tn . Adheze (v obecném smyslu přilnavost) je schopnost materiálu (především dvou rozdílných materiálů) spolu přilnout, odborněji fyzikálně je to schopnost.

Seznam

Sociální distance, interakce, relace a kategorizace: alternativní teoretické perspektivy studia sociální stratifikace.-- autor: Šafr Jiří Sociální péče 1. díl -- autor: Arnoldová Anna Komentáře ke slovu sociální agregát sociální agregát. 7. 4. 2008. Někdy jedu jen tak v autobuse nebo v tramvaji a koukám na ty ranní. Poradna škola. Nepochopili jsem ve škole nějakou látku? Jste obětí šikany? Nevíte na jakou školu jít? Poradíme vám v naší poradně. Zeptejte se! Strana 293 Synonymum ke slovu originální. Oktagon vyzva 3 ep 2. Mít rád sám sebe. Zábradlí na terasu cena. Hliníkové voštinové desky. Nejznámější kabelky. Sederová večeře texty. Komix software. Optimalizace panevniho dna. Snowboard shop online. Tygrův sen. Instrukcja skoda octavia 3. Mudr junová most. Pracovní oděvy výprodej. stáhnout číslo v PDF 6 č aso p i s p r o záži tkovo u p e dag o g i k u Prázdninová škola Lipnice podzim 2006 ii časopis pro zážitkovou pedagogiku Vydavatel: Prázdninová škola Lipnice - Outward Bound ČR www.psl.cz Adresa redakce: Jaromírova 51 120 00 Praha 2-Nusle [email protected] www.gymnasion.info IČ: 00499099 Objednávky: [email protected] Tisk: Agentura NP, Staré. Občas mi rve uši, když slyším, jak se nadbytečně používá sloveso dělat v takových situacích, do kterých patří úplně jiné sloveso. Sloveso dělat se z lenosti uživatelů jazyka stalo univerzální náhražkou za téměř jakékoliv sloveso, stalo se z něj tedy, jak jsem to nazval, zásloveso (podle vzoru zájmeno)

dynamický - ABZ.cz: slovník cizích slo

Vymyslete synonymum ke slovu . očernit pomluvit, pošpinit, zneuctit, osočit, potupit . III. Z uvedené nabídky vždy zvolte (zakroužkujte) správnou možnost. 1. Přes Mánesův most se ze Starého Města jednoduše dostaneme na Malou Stranu. 2. Přes Mánesův most se ze Starého města jednoduše dostaneme na Malou Stranu. 3 Jelikož nezaujímá žádné pevné postoje ke svému smyslu ani cíli, chybí jí ona dynamika, kterou dokáže přinést jen skutečné přesvědčení. Pokud ani nejedná rozhodně, ani neinspiruje k rozhodnému jednání jiné, pak hlavní příčina spočívá v tom, že je sama nerozhodná Komentáře ke slovu entropie Entropie je slovo pocházející z řeckého slova pro změnu formy, umožňuje sledovat míru nevratnosti děje. Entropie může při samovolných změnách izolovaných systémů pouze zůstat beze změn, nebo růst. Entropie popisuje degradaci tepla, ke které dochází u nevratných změn Text Norberta Schmidta Apokalyptický buď-a-nebo-katolicismus mne přiměl k zamyšlení nad tím, do jaké míry lze katolictví charakterizovat prostřednictvím zkratek aut-aut a et-et, a o tom, zda lze hovořit o tradičním českém nejen-ale-i katolicismu. Nechci s ním polemizovat. Nechci se ani zapojit do polemiky mezi ním a Štěpánem Sirovátkou o knize Štěpána Smolena - význam slov; jaký význam danému slovu připisuje osoba sdělující a jaký osoba přijímající sdělení (zda oba shodně rozumějí symbolům, metaforám apod.). Zjišťuje vztahy mezi znaky a tím, co označují (tedy předměty)

Dynamika synonymum komentáře ke slovu dynamika » přidat

Lze se ptát, proč studentská i vojenská mluva jsou řazeny převážně ke slangům (studentskou mluvu však nepovažuje za slang B. Junkova - VIL konference o slangu a argotu, sb. 2005) a ne k profesní mluvě, třebaže nejde o mluvu zájmových skupin v pravém slova smyslu, ale o mluvu skupiny spojené v prvém případě přípravou na. Požadováno je 720 pixelů nebo méně, doporučuje se volitelné zahrnutí 1080 pixelů - přípustný je poměr stran buď 16:9 nebo 4:3. (Příklady: 16:9 - 854 x 480; 1280 x 720; 1920 x 1080 a 4:3 - 480 x 360; 720 x 540; 960 x 720) Znáte synonymum ke slovu specifikace

Rozhovory o zdraví a nemoci s Romy v Ústí nad Labem. Eva Rebendová. Zdraví, nemoc a Romové: přehled literaturyVe své práci se zabývám vztahem jazyka a zdraví respektive nemoci. Pohybuji se tím na poli dvou podoborů antropologie. Jedná se o lingvistickou antropologii Durantim definovanou jako studium jazyka jako zdroje kultury a. Ino si tiskla prsty ke spánkům a mhouřila oči. Sai se tvářil o něco víc kamenně než obvykle a zapomněl mrkat. Všichni tři to cítili. Tu zvláštní auru. Jako by se vzduchem proplétala tenká chapadla podivna, drobnými háčky se zachytávala za předivo reality a nesměle za něj tahala Sherlock čelí doteraz najväčšej záhade vo svojom živote, ktorá ho zrejme privedie do záhuby. (oficiální text distributora) Nové spracovanie kultového detektíva, vsadené do súčasného Londýna. Jednotlivé časti: 1.-Štúdia v ružovom - Tam kde nie je možné vyriešiť prípad, tam nastupuje Sherlock Holmes spolu s Johnom. Řízení kvality softwaru ve společnosti XY Bc. Michal Františ Diplomová práce 2015 PROHLÁŠENÍ AUTORA DIPLOMOVÉ PRÁCE Prohlašuji, že beru na vědomí, že odevzdáním diplomové práce souhlasím se zveřejněním své práce podle zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších.

Synonymum ke slovu pes už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti Synonymum ke slovu krajina je končina, kraj, scenérie, terén, krajinomalba, krajinka (Národní knihovna ČR, 2014). Slovo je užíváno i v přeneseném slova smyslu jako např. krajina duše. Rimavská Sobota); Ke‿ca narodí ďiéťa, dávajú sa (kamilky) do čaju (Chocholná, okr. Trenčín). Nádych určitej tajomnosti s predpovedaním budúcnosti dieťaťa obsahujú nasledujúce výpovede: A dakedi tag hvareľi, že ked mu dobre išlo, že toto śe mu darilo, ta že to śe muśel f čepcu narodzic (Baldovce); Ak sa dite. Význam Komentáře ke slovu parašutistický. » přidat nový komentář. Zatím žádné komentáře Obchod. přítomnost řady dopravních prostředků a především pak RPG prvků, které odemykají nové schopnosti, mezi něž patří například dělostřelecká podpora či možnost povolat parašutistický výsadek Byl jsem zde BMW řady 3 platí v podstatě za synonymum malého sportovního sedanu. Současná verze F30 (sedan), resp. F31 (kombi) má opět tradiční zadní pohon, ale stále více zákazníků volí čtyřkolku xDrive. Ceny, motory, data • BMW řady 3 Touring • Nové motory • Test BMW 330i • Historie BMW řady

antonymum ke slovu teď - poradna Odpovidat

Kapitulace Slovník cizích slov - infoz

Dynamika pudu leží do jisté míry v infračervené, obraz pudu v ultrafialové části spektra. Pomyslíme-li přitom na dobře známou symboliku barev, pak se červená, jak už jsem se zmínil, k pudu vůbec špatně nehodí V úvodním slovu k výroční zprávě PPF za loňský rok to uvedl nejbohatší Čech Petr Kellner, který společnost vlastní. Pokud budete chápat justici jako synonymum pro moc soudn státních i soukromých, nejpomalejší hospodářská dynamika na světě, zaostávající kapitálové trhy... Toto vše jsou důvody, proč EU. Také zde přichází ke slovu základní pravidlo, že přijetí znamená osvobození. Právě když bereme na vědomí svou tělesnost, dojdeme nejsnáze i k duchovnímu rozměru (3. kapitola). Ve druhé kapitole se snažím ukázat, že člověk se přiblíží k Bohu, jakmile se přiblíží k sobě, a naopak Je však nutné si uvědomit, že mnohdy je tato rovnováha porušena. Pokud se chovám jako rodič ke svému nedospělému dítěti, je všechno v pořádku. Pokud se tak ale chovám i ke svým spolupracovníkům, už tomu tak není. K tomu nás vedou nerůznější důvody Blíže nevysvětlené synonymum pravdy? Já ji považuji za oproštěnost od okolností a za snahu být zcela bez nich. Základna sice ovlivňuje nadstavbu, ale zpětně i nadstavba základnu. Mezi obojím je taková dynamika, že těžko přesně rozhodnout, co je základna a co nadstavba. které se jinak ke slovu nedostanou. - to.

viskozita. Synonyma: vazkost. Některá související slova dynamická viskozita, absolutní viskozita. Komentáře ke slovu viskozita » přidat nový komentář význam 5. situace 6. povrchní. Viskozita (neboli míra vnitřního tření) mazacího oleje není konstantní veličina, ale závisí na okolních podmínkách PDF - Jazykovedný ústav Ľudovíta Štúra SA Štúr, Martin : Statika a dynamika jazyka(so špeciálnym zameraním na dynamiku zmien v lexike španielčiny medzi 11. a 17. storočím) Dizertačná práca, Univerzita Komenského v Bratislave.

Je mi však známo, že křesťané mají pro toto slovo synonymum heretik či kacíř, což se mi jeví směšné, protože jen v České republice je oficiálně registrováno nejméně 28 církví, ke kterým se více či méně hlásí cca necelé dva miliony obyvatel z deseti, tedy drtivá většina křesťanů považují zde jiné. 6 Tma v expozcii m nastupova tak, aby nebola z oboch strn uzavret hlasmi. Najlepie je, ke tma nastupuje v krajnom hlase - npr. SATB, ASTB, TBAS a pod. Protiveta - ke sa rovnak protiveta objavuje dsledne pri kadom nstupe tmy, vtedy hovorme o fge so stlou protivetou. Spojka - je v expozcii medzi prvm nstupom comesu a druhm nstupom duxu Tedy ke svému sebeomezení, ke směřování k humanitě a k harmonii s přírodou potřebuje vědomí něčeho víc, než je příroda. Problém je, že s vírou ve vyšší božstva se jí přestal bát, ale tu dravost si ponechal. Paradox - abychom mohli chránit přírodu a planetu, je třeba zkrotit přírodu v nás něčím, co ji.

Feudální synonymum - generovaný, orientační výčet dalších

Ke straně 308 a vzorci Z KKH = 122 (T - T d) pro výpočet základny kupovité oblačnosti poznamenejme, že se jedná o empirický tzv. Ferrelův vzorec. Ferrelův vzorec. Ve vzorci 16.7 v = (331,57 + 0,607t), vyjadřujícím závislost rychlosti zvuku na teplotě (ve °C) je chybné znaménko, protože v chladném vzduchu se šíří zvuk. problematické momenty při překladu dětského folklóru Ostravská univerzita v Ostravě Filozofická fakulta Universitas Ostraviensis Facultas Philosophica SLAVICA IUVENUM XV Mezinárodní setkání mladých slavistů Ostrava 1. a 2 bisu I bodaje p. bisu I bodk krtka bodn zbra nasadzovan na hlave strelnch zbran bajonet bodlo: ke sa minuli nboje, prili k slovu bodky dka (krtka rezn a bodn zbra) boda I. zasahova konitm, ostrm predmetom picha: boda, picha koa ostrohou kla (rohmi) kraj bda (Kukun): bda ho do boka tucha: tuchol. picha palicou do pahreby tpa (o hmyze): vely, osy. Diskusia o cudzom slove k príspevku č. 0. overenie listín prostredníctvom pripojenia apostilačnej doložky, je uznávané navzájom medzi zmluvnými krajinami Haagskeho dohovoru o zrušení požiadavky vyššieho overovania zahraničných verejných listín z roku 1961 dohovor o Apostille

Celistvost Život 50

Ke kánonu středověké vzdělanosti dodává renesanční učenec nové, vlastně staronové vědomosti. Zpřístupňuje celou řadu antických myslitelů, které středověk znal jen nedokonale, nebo vůbec ne. Důležité jsou při tom dvě skutečnosti: jednak sám rozsah vědomostí, jednak kritická metoda, o níž již byla zmínka Slovu úrad sa v Krátkom slovníku slovenského jazyka (4. vyd., 2003) pripisujú dva základné významy. Predovšetkým je to administratívny orgán, ale i jeho budova. Na druhom mieste je to funkcia, hodnosť a povinnosti vyplývajúce zo zaradenia v istom orgáne Ke všemu jsem vyrozuměl, že tento způsob stravování je i pro Němce drahý. Raději si nosili jídlo z domu, navzájem po sobě pokukovali, co má kdo dobrého, chválili si svoje papáníčka. Z baťůžku jsem vyndal dva centimetry tlustý krajíc chleba. Koutkem oka jsem si všiml, že i mě pozorují

Aleš Chmelař. 09. 01. 2013 | 14:16. Přečteno 18130 krát. Tweet. Sdílet. Jak jsem se zmýlil v Karlu Schwarzenbergovi a proč se mnozí mladí lidé mýlí dál. Když se stal Karel Schwarzenberg ministrem zahraničí za zelené, byl jsem přesvědčen, že s ním sdílím jako mladý člověk mnoho hodnot Lhostejna ke svému proklamovanému poslání stále hlouběji zabředává do své vlastní diskreditace a dělá, že o tom nic neví, přičemž nevylučujeme, že je skutečně nevědomá. Samozřejmě, že pravicová vládní uskupení by na tom nebyla lépe Aktuální situace je zcela jiná. Není důvod předpokládat, že dojde ke zvratu, a neuznat porážku. Myslí si to i zmíněný Bush, jejž respekt k americkým institucím vedl k zaslání dopisu Bidenovi, který měl stejnou podobu a strukturu, jako mívají projevy poražených kandidátů Začne pátrat po rovnováze v lidských bytostech a začne být přitahována ke zralému zdravému rozumu vyrovnaných myšlenek. To je posun! Stará duše je motorem tohoto posunu a současně je i tím, kdo to zaseje, často prací v pozadí. Ale vy musíte být při tom a ne být od toho oddělení. A o tom chci mluvit Představte si, že žijete ve světě, kde si lidé pomáhají, jsou ke všem soucitní a laskaví. A pak se to zvolna a nenápadně začne měnit. Zdá se, že zlobu, bezcitnost a lakotu sousedů mají na svědomí divné obchody, takzvané handly. Nehandluje se ale o věci, nýbrž o něco, co není vidě